TESİSAT TİPİ (SAYAÇ TİPİ) FİLTRE KAPLARI

Tesisatımızı suyun içeriğindeki bazı kirleticilere karşı (Kireç, tortu, pislik, koku, renk, klor, vb) korumak için kullandığımız sayaç tipi filtre kaplarımız oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetinizde.

İtalyan malı Atlas filtri ve Yerli Ürünlerimiz ile her türlü filtrasyon ihtiyacınıza çözüm buluyoruz. Tekli filtre kapları, ikili filtre kapları, üçlü filtre kapları, DP, 3P, İtalyan Atlas Housingler, Atlas Filtri, su sayaç filtreleri, ev tipi filtre kapları, kireç önleyici filtreler, kireç filtresi, silifozlu filtreler, daire girişi su filtresi, vb geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

5 inçten başlayıp 20 inçe kadar (yükseklik) modellerimiz ve iç filtrelerimiz için bize ulaşın. Yıkanabilir filtre, spun filtre, PP filtre, kartuş filtre, mikron filtre, ip filtre, elyaf filtre, silifozlu filtre, reçineli shell kap, aktif karbon filtre, pislik tutucu filtre, tortu filtresi, kaba pislik filtresi, paslanmaz filtre, 10 " 5 mikron filtre, 20 inç 1 mikron filtre gibi çok çeşitli iç filtrelerimiz mevcuttur.

Bilgi Almak İstiyorum

Evye altı reverse osmosis cihazları, yüksek kapasiteli içme suyu arıtma cihazları, müstakil ev tipi arıtma, kafe tipi arıtma, işyeri tipi arıtma, yemekhane arıtması, restoran arıtması, villa tipi arıtma, daire tipi arıtma, ısıtmalı soğutmalı arıtmalı sebiller ile ekonomik ve güvenilir biçimde musluk suyunu içme suyuna çevirebilirsiniz. İçilebilir ve yumuşak su için ev su arıtma sistemlerimizi tercih edebiliriniz. Ayrıca tesisat tipi çeşitli filtre kapları, her türlü arıtma filtreleri, membranları, evsel arıtma yedek parçaları ve sarf malzemeleri ile hizmetinizdeyiz. İzmir'de su arıtma cihazları satış ve teknik servis hizmetleri konusunda 19 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeyi teknoloji ile buluşturuyoruz.

Su arıtma cihazları ev ve endüstriyel tip olmak üzere iki farklı türde incelenemktedir. Ev su artıma sistemleri de kendi altında farklı modellere ve sistemlere göre ayrılır. Evsel sistemler, endüstriyel sistemlere göre daha küçük ve çok daha az maliyetlidir.