• ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİMİZ

  ENDÜSTRİYEL SU ARITMA BAKIM-ONARIM

  Kurulması planlanan sanayi tipi su arıtma sistemleri için yaptığımız teknik keşif ile ihtiyaçlarınıza özel doğru ve ekonomik sistemi belirliyoruz. İmalat ve montajını tamamladığımız su arıtma sistemlerinizle ilgili personel eğitimleri, uygulamalı devreye alma hizmetlerini veriyoruz. Aylık / dönemsel veya yıllık bakım sözleşmesi ile periyodik bakım hizmetlerini, montaj ekibi olan yerler için sadece süpervizörlük hizmetini tecrübeli teknik servis ve mühendislerden oluşan ekibimizle sunuyoruz.

  Mevcut arıtma tesislerinizde bulunan kum, aktif karbon, antrasit, demir mangan minerali, yumuşatma reçinesi ve demineralizasyon reçinesi gibi minerallerin gerektiği zaman boşatılıp yenilenmesi, tank değişimi, valf tamir ve bakımı/yenilenmesi işlemlerini yapıyoruz. Reverse Osmosis (ters ozmoz) cihazlarında yer alan membranların kimyasal yıkama işlemini ve yıkama ile kullanılmayacak durumdaki membranların değişimi hizmetini veriyoruz. Temiz su arıtımında kullanılan parça ve sistemlere arıza tespit ve onarım hizmeti sunuyoruz.

  Su arıtma sistemlerinizde kullanılan her türlü yedek parça, kimyasal, sarf malzeme, yedek filtre, tablet tuz, sıvı klor, antiskalant vb ürünlerin sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. 

  Su arıtma sistemlerinde kullanılan su pompaları, su motorları, hidroforlar, dalgıç pompalar, santrifüj pompalar gibi pompa ve hidrofor grubu ürünlerin de her türlü teknik servis, bakım-onarım hizmeti sunulmaktadır.

   

 • EVSEL SU ARITMA SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİMİZ

  EVSEL SU ARITMA BAKIM-ONARIM

  Evlerinizde kullandığınız tezgah altı içme suyu arıtma cihazlarınızın ve arıtmalı su sebillerinin değişmesi gereken filtre,  membran ve yedek parçalarını değiştiriyoruz. Bu kapsamda sistemlerin genel kontrolü, arıza tespit ve onarımı, tank basınç ölçümleri, musluk kontrolleri ve hat kontrollerini de tamamlıyoruz.

  Küçük işyerleri, cafe-restoran, ofis, işletme gibi yerlerde bulunan ve filtrelerden oluşan su arıtma cihazlarına da benzer bakım-onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Evsel ve ofis tipi arıtma cihazlarınızın demontaj – montaj işlemlerini de yapıyoruz. Mevcut sebilinize aparat takarak arıtma cihazınızdan direkt sebile su akışını sağlıyoruz.

  Müstakil ev, yazlık, villa vb uygulanabilir yerlere kireç arıtımı için kabinetli tip otomatik su yumuşatma cihazları projelendirme ve anahtar teslim uygulamalarını yürütüyoruz. Ayrıca tesisat tipi filtrelerin satışını yapmaktayız.