Kafe tipi su arıtma, restoran tipi su arıtma, çay ocakları için su arıtma, küçük işletmeler için su arıtma, kantin tipi su arıtma, yemekhane tipi su arıtma, iş yeri su arıtma cihazı, villa tipi su arıtma, yazlık tipi su arıtma, müstakil ev su arıtıcısı gibi su tüketimi tek bir daireden fazla olan yerler için oldukça uygun direkt akışlı ve tanksız arıtma sistemidir.

Günlük kapasitelerine göre farklı modelleri bulunmaktadır. Bu cihazlarda ayrıca bir tank bulunmamaktadır. İhtiyacınıza uygun kapasitede bir tank ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Tank kapasitelerimiz 8 Lt, 12 Lt, 23 Lt, 40 Lt ve 80 Litre olarak değişmektedir. İzmir su arıtma Özel üretim 600, 750 ve 1000 GPD su arıtımı cihazlarımız için bize ulaşabilirsiniz. 

 

MODELLER :

300 GPD (1000 Litre/Gün) 10” Filtreli Kısa Cihaz

300 GPD (1000 Litre/Gün) 20” Filtreli Uzun Cihaz

400 GPD (1300 Litre/Gün) 20” Filtreli Uzun Cihaz

500 GPD (1700 Litre/Gün) 20” Filtreli Uzun Cihaz

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

  • 10” / 20” 5 Mikron Sediment Filtre
  • 10” / 20” GAC karbon filtre / 1 mikron Sediment Filtre
  • 10” / 20” CTO blok karbon filtre
  • Uygun kapasitede ve sayıda reverse osmosis membran filtre (300 gpd membran, 100 gpd membran, 150 gpd membran, 200 gpd membran, 400 gpd membran, 500 gpd membran)
  • Coconut bazlı tatlandırıcı post karbon filtre
  • Lüks musluk
  • Pompa ve adaptör

 

Ayrıca Pentair Merlin modelimiz için de bize ulaşabilirsiniz.
 

Bilgi Almak İstiyorum

Evye altı reverse osmosis cihazları, yüksek kapasiteli içme suyu arıtma cihazları, müstakil ev tipi arıtma, kafe tipi arıtma, işyeri tipi arıtma, yemekhane arıtması, restoran arıtması, villa tipi arıtma, daire tipi arıtma, ısıtmalı soğutmalı arıtmalı sebiller ile ekonomik ve güvenilir biçimde musluk suyunu içme suyuna çevirebilirsiniz. İçilebilir ve yumuşak su için ev su arıtma sistemlerimizi tercih edebiliriniz. Ayrıca tesisat tipi çeşitli filtre kapları, her türlü arıtma filtreleri, membranları, evsel arıtma yedek parçaları ve sarf malzemeleri ile hizmetinizdeyiz. İzmir'de su arıtma cihazları satış ve teknik servis hizmetleri konusunda 19 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeyi teknoloji ile buluşturuyoruz.

Su arıtma cihazları ev ve endüstriyel tip olmak üzere iki farklı türde incelenemktedir. Ev su artıma sistemleri de kendi altında farklı modellere ve sistemlere göre ayrılır. Evsel sistemler, endüstriyel sistemlere göre daha küçük ve çok daha az maliyetlidir.